עדכוני תוכנה אוטומטיים

עדכוני תוכנה אוטומטיים

תמיד מחובר, תמיד מעודכן

ה- Jaguar המתקדם טכנולוגית שלך מתעדכן מרחוק, בדיוק כמו הטלפון החכם שלך. הודות לטכנולוגיית software-over-the-air של הרכב, הוא תמיד יהיה מעודכן ומוכן להרפתקה הבאה. באמצעות חיבור הנתונים המובנה של ה- Jaguar שלך, ניתן להוריד את התוכנה העדכנית ביותר באופן אוטומטי ללא עלות. אין צורך לבצע עדכונים באופן מיידי - ניתן לתאם עדכון עד שבועיים מראש בזמן שנוח לך.

כיצד להתקין את עדכון התוכנה שלך

שלב 1 - התחל לעדכן

שלב 1 - התחל לעדכן

כאשר עדכון זמין, תראה הודעה על מסך המגע שלך עם שתי אפשרויות: 'עדכן עכשיו' או 'לוח זמנים'. אם תתבקש, נא לאשר את התנאים וההגבלות כדי להמשיך.
שלב 2 - התקנה

שלב 2 - התקנה

כשתהיה מוכן להתחיל, לחץ על "Update now" (עדכן עכשיו). חלק מהעדכונים דורשים כיבוי, נעילת רכבך ודריכת מערכת האזעקה לפני שהעדכון יכול להתחיל. במקרה זה, לא ניתן להשתמש ברכב בזמן שההתקנה מתבצעת. ה- Land Rover שלך יודיע לך כאשר נדרש עדכון מסוג זה.
שלב 3 - לוח זמנים

שלב 3 - לוח זמנים

אם העדכון מצריך כיבוי רכב, ניתן לתזמן אותו לזמן שנוח לך. העדכונים זמינים עד שבועיים מראש.
שלב 4 - השלמה

שלב 4 - השלמה

לאחר השלמת העדכון, תתקבל הודעה על מסך המגע שההתקנה הצליחה. כעת ניתן ליהנות מהתוכנה העדכנית ביותר עבור ה- Land Rover שלך.

הערות שחרור עדכון תוכנה

הצג את התוכן של כל מהדורת תוכנה באמצעות הקישורים הבאים:

פתחו הכל
OS 2.0.4
OS 2.0.5
OS 2.0.6
OS 2.0.7
OS 2.0.8

עדכונים חלקים

רוב עדכוני התוכנה ידרשו ממך הסכמה ידנית לפני ההתקנה. עם זאת, מדי פעם, ה- Jaguar שלך יעדכן את עצמו אוטומטית לבטיחות, אבטחה או תחזוקה של מערכות. עבור עדכונים אוטומטיים, אינך צריך לעשות דבר, לא תופיע התראה על מסך המגע, ותוכל לנהוג כרגיל.